Samsung Galaxy Fit2 dostępny w cenie 60 dolarów

Samsung wprowadził do sprzedaży najnowszy smartband Galaxy Fit2. Produkt dostępny w cenie 60 dolarów, możemy kupić w wersji czarnej oraz szkarłatnej.

Jeśli chcieliście kupić nowego smartbanda, który pomoże Wam w treningach, to Samsung właśnie wprowadził na rynek swój najnowszy model Galaxy Fit2. Nowa opaska fitness ma bardzo minimalistyczną stylistykę i dostaniemy ją w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz szkarłatnej.

Opaska rzecz jasna jest wodoszczelna do głębokości 50 metrów (certyfikat IP68). Możemy więc z nią swobodnie pływać i woda nie zaszkodzi delikatnej elektronice. Na pracę sprzętu tym bardziej nie wpłynie pot wylewany na siłowni, czy też deszcz, który złapie nas podczas biegania lub jazdy na rowerze.

Galaxy Fit2

Produkt potrafi automatycznie śledzić naszą codzienną aktywność, jak liczba wykonanych kroków, ilość spalonych kalorii i nawodnienie. Może też monitorować sen, a dodatkowo prezentuje powiadomienia o nadchodzących połączeniach i wiadomości tekstowe, na które można wysłać przygotowane odpowiedzi. Po sparowaniu z naszym smartfonem, umożliwia również sterowanie muzyką.

Galaxy Fit2

Opaskę wyposażono w 1,1″ wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 126 x 294 pikseli, wyświetlający 16 mln kolorów. Urządzenie może współpracować ze smartfonami z Androidem (od wersji 5.0 w górę, wymagane 1,5 GB RAM) oraz z iPhonem od wersji iOS 10.0.

Galaxy Fit2.

Gadżet można już zakupić na oficjalnej stronie producenta w cenie 60 dolarów.

Źródło

You may also like...