Samsung Galaxy J5 (2016) w GFXBench

W benchmarku GFXBench pojawił się Samsung Galaxy J5 (2016), następca modelu wprowadzonego do sprzedaży w czerwcu ubiegłego roku. Dzięki temu możemy nieco lepiej poznać jego specyfikację techniczną.

Ze specyfikacji przedstawionej w benchmarku wynika, że nowy model Samsung Galaxy J5 zostanie nieznacznie zmodyfikowany w porównaniu do swego pierwowzoru. Przede wszystkim pojawi się w nim większy 5,2-calowy wyświetlacz (poprzednik ma 5″) o identycznej rozdzielczości 720 x 1280 pikseli. Żadnych zmian nie przewidziano natomiast pod maską i sercem smartfona wciąż będzie czterordzeniowy procesor Snapdragon 410 taktowany zegarem 1,2 GHz z jednostką graficzną Adreno 306. Więcej będzie pamięci RAM, która z 1,5 GB zwiększy się do 2 GB. Pamięci użytkowej jest 16 GB, zaś systemem operacyjnym ma być Android 5.1.1.
Aparaty pozostaną identyczne z obecnym modelem, czyli z tylu będzie to 13 Mpix, a z przodu możemy liczyć na aparat z 5 Mpix matrycą.

Data premiery oraz cena Samsunga Galaxy J5 (2016) nie zostały jeszcze ujawnione. Większy rozmiar ekranu może jednak oznaczać, że za ten model trzeba będzie zapłacić nieco więcej.

Źródło: Phonearena.com

You may also like...