Samsung Galaxy S II otrzymał Androida Marshmallow

Posiadacze wiekowego już nieco Galaxy SII, na pewno nie liczyli na nowe wersje Androida dla ich sprzętu. Tymczasem spotkała ich miła niespodzianka, gdyż okazało się, że otrzymali Androida 6.0 Marshmallow.

Samsung Galaxy S2 to smartfon, który pojawił się na rynku w kwietniu 2011 roku, więc zgodnie z polityką Samsunga nie może już liczyć na nowsze wersje Androida, a jego aktualizacje zakończyły się na wersji 4.1. Użytkowników tego modelu spotkała jednak miła niespodzianka, gdyż okazało się, że dostali Androida 6.0 Marshmallow.
Oczywiście nie od Samsunga, lecz za sprawą ludzi z CyanogenMod. Można go pobrać stąd, ale uprzedzam, że jest to jeszcze dość wczesna wersja, więc może nie być do końca stabilna. Nie wiadomo też jak nowy Android będzie działać na dość leciwej już konfiguracji, której podstawą jest dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz oraz 1 GB pamięci RAM.

Zobacz najtańsze smartfony

Źródło: Androidpolice.com

You may also like...

1 Response

  1. Hyhy pisze:

    Nowy android 6 Nieźle się prezentuje na s2, bateria jakby dłużej trzyma, ale faktycznie nie dopracowane jeszcze wywala z niektórych aplikacji które oczywiście działały na oryginalnym 4.1.2