Sprytne tapety ukryją dziurę w ekranie Galaxy S10

Samsung przygotował nowe tapety dla użytkowników Galaxy S10 i S10+. Te są szczególnie interesujące, gdyż w sprytny sposób ukrywają dziurę w ekranie, przeznaczoną pod przednią kamerę.

Zastosowany przez Samsunga patent na ukrycie przednich kamer w urządzeniach z rodziny Galaxy S10, nie każdemu się podoba. Wielu użytkowników nie darzy szczególną sympatią jednej lub dwóch dziur znajdujących się w wyświetlaczu telefonu. Producent postanowił więc pójść im na rękę i ukryć je.

Oczywiście nie dosłownie, lecz za pomocą sprytnie zaprojektowanych tapet, które można umieścić na ekranie. Trzy przykłady takich tapet zaprezentował na swym Twitterze amerykański oddział Samsung Mobile. Na poniższej grafice możecie zobaczyć, że rysunki są bardzo kreatywne i w ciekawy sposób maskują otwór, integrując go z prezentowaną sceną. W jednym przypadku mamy lej prowadzący do lodowej jaskini, w drugim soczewkę teleskopu spoglądającego w niebo, zaś w trzecim lampę oświetlającą postać.

Galaxy S10

To tapety zaprojektowane dla modelu Galaxy S10, ale producent nie zapomniał też o użytkownikach S10+. Dla tego smartfona przygotowano dwie grafiki. Pierwsza z nich przedstawia łódź podwodną z peryskopem wystającym nad powierzchnię wody. Kamery zintegrowano z górną częścią tego peryskopu. Druga natomiast prezentuje obrazek UFO porywającego człowieka, gdzie kamery ukryto w wizerunku spodka.

Galaxy S10

Oczywiście to tylko kilka przykładów tapet ukrywających otwór pod kamerę do selfie. Jeśli chcecie zobaczyć ich więcej, to zapraszam na Reddita.

Galaxy S10

Źródło: Twitter.com

You may also like...