Samsung Galaxy S20 FE otrzymał więcej pamięci

Samsung wprowadza do sprzedaży kolejny wariant modelu Galaxy S20 FE. Od podstawowej wersji różni się dwukrotnie większą ilością pamięci flash, której jest obecnie 256 GB.

Samsung Galaxy S20 FE to bardziej okrojona wersja modelu Galaxy S20, adresowana do klientów z mniejszymi wymaganiami oraz budżetem. Sprzęt oferuje swemu nabywcy topową specyfikację techniczną, a równocześnie jest bardziej łaskawszy dla jego portfela, gdyż kosztuje znacznie mniej.

Producent wyposażył go w Snapdragona 865 z 6 GB RAM oraz 120 Hz wyświetlacz AMOLED o rewelacyjnym i płynnym obrazie. Na tylnym panelu znajdziemy główny aparat z trzema matrycami: 12 MP + 12 MP + 8 MP, a także 32 MP kamerę do selfie pozbawioną jednakże autofokusa. Wbudowana bateria jest nieco większa od flagowego S20 i ma pojemność 4500 mAh.

Standardowy wariant tego modelu oferował jednak tylko 128 GB pamięci użytkowej. Tymczasem w dobie coraz obszerniejszych aplikacji było to nieco małą wartością. Samsung wprowadza więc do sprzedaży nowy wariant wyposażony w 256 GB pamięci, a więc dwukrotnie więcej. Łatwiej pomieścimy więc w niej nasze zdjęcia, filmy, a także zainstalowane aplikacje.

Samsung Galaxy S20 FE w wersji 256 GB kosztuje na rynku amerykańskim 770 dolarów. Smartfon można zakupić w niebieskiej wersji kolorystycznej, która w nomenklaturze koreańskiej marki nazywa się Cloud Navy.

Galaxy S20 FE

Źródło

You may also like...