Samsung Galaxy S6 przejechany przez Teslę Model S

Za kilka dni do sprzedaży trafi długo oczekiwany Samsung Galaxy S6, a tymczasem różni yutuberzy przekonują nas jak wytrzymały jest to produkt. Najnowszy test, którym go poddano został wykonany przy użyciu elektrycznej Tesli Model S.

Samsung Galaxy S6 już został okrzyknięty najmocniejszym smartfonem na rynku, a różnej maści fachowcy usiłują nas przekonać, że jest również ekstremalnie wytrzymały. W sieci znaleźć można m.in., wideo przedstawiające rzucanie nim o ziemię, topienie, a nawet poddanie go próbie ognia, którą przeszedł bez szwanku.

Najnowsza próba miała pokazać, że smartfon jest tak wytrzymały, że nawet jeśli wpadnie pod koła samochodu, to nic mu się nie stanie. Panowie z iCrackUriDevice przejechali więc po nim Teslą Model S. Zadziwiające jest to, że smartfon to wytrzymał. Wprawdzie obudowa została zniszczona, podobnie jak wyświetlacz, ale urządzenie nadal działało i reagowało na przyciski, co widać na poniższym wideo.

Samsung Galaxy S6 jest jak widać wyjątkowo wytrzymałym sprzętem, choć oczywiście nie polecam wrzucać go pod koła przypadkowych samochodów.

Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...