Źródło przecieków prezentuje rendery Samsunga Galaxy Sport

@OnLeaks zaprezentował na swym Twitterze rendery prezentujące prawdopodobny wygląd Samsunga Galaxy Sport. Nowy sprzęt firma zaprezentuje zapewne podczas MWC 2019.

Steve H.McFly, ukrywający się pod pseudonimem @OnLeaks, to znane źródło nieoficjalnych informacji dotyczących urządzeń mobilnych. Tym razem zaprezentował na swym Twitterze rendery zupełnie nowego smartwatcha Samsunga. Sprzęt zapowiedziany w zeszłym roku, znany jest pod roboczą nazwą Pluse.

Obrazki prezentują nam podobno wygląd Samsunga Galaxy Sport. Jednakże nie są żadne zdjęcia pochodzące np., od dostawców części. Obrazki pokazują prawdopodobny wygląd zegarka, gdyż bazują jedynie na danych fabrycznych. Innymi słowy, ostateczna stylistyka nadchodzącego sprzętu może się nieco różnić. Na obrazkach widać, że zegarek ma bardziej okrągły kształt i posiada niewielki bezel podobny do tego z Galaxy S2. Nie wiadomo jednak czy bezel jest obrotowy. Ale to jedna z kluczowych funkcji zegarków Samsunga, więc wątpliwe by producent ją porzucił. Jego wyświetlacz ma nadal rozmiar 1,2″, podobnie jak w obecnym modelu. Na renderach widzimy także pewne zmiany w zakresie rozmieszczenia przycisków. @OnLeaks twierdzi ponadto, że sprzęt będzie oferowany w kolorze czarnym, zielonym, srebrnym oraz różowego złota.

Jako że to kolejna odsłona sprzętu z rodziny Galaxy Sport, możemy oczekiwać funkcji przydatnych entuzjastom sportu. Być może także wodoszczelnej obudowy, pozwalającej z zegarkiem pływać. Dokładne możliwości poznamy zapewne dopiero w lutym podczas MWC 2019. Na CES 2019 producent nie zdecydował się bowiem zaprezentować nowego sprzętu.

Galaxy Sport

Galaxy Sport

Źródło: Twitter.com

You may also like...