Samsung Galaxy Z Flip3 zadebiutuje w sierpniu w znośnej cenie

Najnowsze doniesienia potwierdzają, że Samsung Galaxy Z Flip3 zadebiutuje już w sierpniu tego roku. Cena smartfona będzie zaczynała się od 999 dolarów.

Samsung przygotowuje się do premiery kolejnego składanego smartfona jakim jest Galaxy Z Flip3. Według wcześniejszych przecieków najnowszy model miałby pojawić się na rynku w lipcu lub sierpniu. Najnowsze informacje precyzują jednak, że debiut sprzętu nastąpi w sierpniu.

Według źródła przecieków o pseudonimie Tron, smartfon prawdopodobnie będzie miał premierę 3 sierpnia. Nowy model otrzyma procesor Snapdragon 865+ znany z zeszłorocznego modelu Galaxy Z Flip 5G. Jego cena w zależności od konfiguracji pamięci 128/256 GB, wyniesie natomiast 999 lub 1099 dolarów.

Samsung ponoć planuje także kilka zmian w stylistyce swego urządzenia. Na renderach przygotowanych przez serwis LetsGoDigital widać dwukolorowe wykończenie obudowy oraz liczne wersje kolorystyczne do wyboru. Smartfon ma być oferowany w kolorze białym, szarym, purpurowym, zielonym, czarnym, beżowym, niebieskim oraz różowym.

Nowy składak otrzyma większy zewnętrzny wyświetlacz, który będzie mierzył 1,83″. Na wyposażeniu pojawi się również podwójny aparat, z dwoma 12 MP sensorami. Pierwszy z nich trafi do aparatu głównego, natomiast drugi będzie służył jako aparat szerokokątny. Przednia kamera z 10 MP sensorem pojawi się natomiast w wycięciu umieszczonym w wyświetlaczu.

Samsung popracował też nad zwiększeniem wytrzymałości sprzętu, która w składanych smartfonach jest prawdziwą piętą achillesową. Producent przeprojektował ramkę Armor Frame, a dodatkowe wzmocnienie zapewnia szkło Gorilla Glass Victus umieszczone na zewnątrz obudowy.

Galaxy Z Flip3

Źródło

You may also like...