Samsung Gear Fit doczeka się następcy

Z najnowszych dokumentów patentowych Samsunga wynika, że firma prawdopodobnie pracuje nad następcą smartbanda Gear Fit. Nowy produkt nazywa się Gear Fit Plus

Samsung całkiem nieźle radzi sobie na polu urządzeń noszonych, kierowanych do osób dbających o kondycję fizyczną. Koncern ma w swej ofercie wiele takich produktów, a niebawem będzie mieć kolejny. Z najnowszych dokumentów wynika bowiem, że trwają prace nad następcą opaski Gear Fit.

Taka informacja pojawia się we wniosku patentowym złożonym przez koncern w KIPRIS. W dokumencie znajduje się nazwa Gear Fit Plus, jednak poza nią, nie zawierają żadnych szczegółów dotyczących nowego sprzętu. Oczywiście trzeba pamiętać, że ochrona nazwy nie gwarantuje, że gotowy produkt trafi na rynek, ale w tym wypadku jest to bardzo prawdopodobne. Opaski fitness sprzedają się bowiem dość dobrze, a ostatni model pojawił się w zeszłym roku, więc czas na następcę.

Dodam, że obecna generacja opaski oferuje użytkownikom bardzo szeroki zakres funkcji, m.in., pulsometr, automatyczne śledzenie aktywności z rozpoznawaniem ćwiczeń oraz GPS. Możecie ją kupić w tych sklepach w cenie poniżej 600 zł. Tutaj możecie natomiast obejrzeć inne modele. Nowy sprzęt powinien rzecz jasna doczekać się pewnych usprawnień, by móc konkurować z coraz lepszymi rywalami.

Samsung Gear Fit

Źródło: Gsmarena.com

You may also like...