Samsung obniża cenę modelu Galaxy Z Flip

Samsung obniżył dziś oficjalną cenę składanego smartfona Galaxy Z Flip. Sprzęt można kupić już za 1299,99 dolarów, a więc 80 dolarów mniej niż pierwotnie kosztował.

Dziś koreański gigant zaprezentował światu swój najnowszy składany smartfon jakim jest Galaxy Z Fold 2, ujawniając także jego cenę oraz zapowiadając przedsprzedaż.

Sprzęt wyceniono na 2000 dolarów, więc nie każdy będzie mógł sobie na niego pozwolić. Jeśli jednak koniecznie chciałbyś mieć składany smartfon tego producenta, to możesz kupić poprzedni model Galaxy Z Flip. Jest ku temu świetna okazja, gdyż dziś Samsung obniżył jego oficjalną cenę. Początkowo produkt oferowano w cenie 1380 dolarów. Ale teraz na rynku amerykańskim można go dostać już za 1299,99 dolarów, czyli 80 dolarów mniej od pierwotnej ceny.

Tyle należy zapłacić za wariant 4G, wyposażony w procesor Snapdragon 855. Gdybyście natomiast preferowali sprzęt pozwalający korzystać z sieci nowej generacji, to wariant 5G kosztuje 150 dolarów drożej, gdyż nie obejmuje go promocja. Jest on jednak wydajniejszy od wersji 4G, gdyż producent zainstalował w nim procesor Snapdragon 855 Plus. Aplikacje powinny więc działać na nim nieco płynniej.

Jeśli mielibyście ochotę skorzystać z promocji, to zapraszam na oficjalną stronę Samsunga, gdzie dowiecie się szczegółów.

Galaxy Z Flip

Źródło

You may also like...