Nowe telewizory Samsung RU7 zadowolą każdego kinomaniaka

Samsung wprowadza na rynek nowe telewizory z serii RU7. Modele o rozdzielczości 4K posiadają nowoczesne wyposażenie gwarantujące wysoką jakość.

Telewizory to urządzenia, których ewolucja w ostatnim czasie mocno przyspieszyła. Jeszcze do niedawna były to ciężkie i nieporęczne skrzynie o ograniczonej funkcjonalności. Dziś są to praktycznie multimedialne centra domowej rozrywki, oferujące dostęp do muzyki, filmów, gier, a także internetu. Zapewniają przy tym wysokiej jakości obraz oraz nagłośnienie.

Jednym z producentów telewizorów jest Samsung, który zaprezentował właśnie nową serię RU7 reprezentowaną przez modele RU7400, RU7300 oraz RU7100. Znajdziemy w nich szereg technologii, które zapewnią wysoką rozdzielczość UHD 4K, funkcję poprawy jakości obrazu oraz jego skalowanie do jakości jak najbliższej 4K. Mamy też rozbudowany system Smart TV, z dostępem do popularnych serwisów VoD oraz przydatnych funkcji.

Samsung RU7 to nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność

Seria RU7 to następca serii N. Najwyższe modele w tej ofercie, czyli RU74xx, wyróżniają się Rozszerzoną Dynamiczną Paletą Kolorów, która jest w stanie odwzorować ponad miliard odcieni barw. Oferowana intensywność oraz nasycenie kolorów zachwyci każdego fana filmów. Producent zastosował w nich także inteligentny Procesor UHD, który odpowiada za wysoką jakość obrazu 4K. Do jego zadań należy zarządzanie kolorem, kontrola HDR oraz optymalizacja kontrastu. Przydatną technologię jest także Supreme UHD Dimming, która odpowiada za precyzyjną regulację barw, ostrości i kontrastu.

Estetom z pewnością spodoba się system maskowania kabli. Nikt bowiem nie lubi zwisających przewodów, a w tych telewizorach można je sprawnie ukryć. Służą do tego specjalne szczeliny w obudowie telewizora, a także miejsce w podstawie.

Nowoczesny telewizor musi mieć funkcje Smart. W odbiornikach Samsunga jest ona przejrzysta oraz intuicyjna w obsłudze. Zapewnia dostęp do wielu filmowych serwisów, natomiast wielofunkcyjny pilot umożliwia zarządzanie podłączonymi do odbiornika urządzeniami.

Dodatkowym atutem jest aplikacja Apple TV, która zapewnia dostęp do biblioteki filmów i programów w iTunes, a także umożliwia kupowanie materiałów w jakości 4K HDR. Ponadto obsługa AirPlay 2 pozwoli odtwarzać na telewizorze Samsung UHD filmy, zdjęcia czy muzykę bezpośrednio z urządzeń Apple.

Odbiorniki są już dostępne na rynku, a ich ceny zależą od modelu oraz rozmiaru ekranu.

Samsung

Źródło: Samsung.com

You may also like...