Te modele smartfonów Samsunga mogą dostać Androida 10

W sieci pojawiła się lista wszystkich smartfonów Samsunga, które niebawem dostaną system Android 10. Większość z nich to modele wyprodukowane w 2019 roku.

Parę tygodni temu Google oficjalnie wprowadziło na rynek system Android 10. Użytkownicy smartfonów tradycyjnie zastanawiają się teraz, kiedy na swych urządzeniach będą mogli zainstalować nowe oprogramowanie.

W zeszłym tygodniu Huawei ujawniło (https://technogadzet.pl/huawei-terminy-dystrybucja-androida-10/), które modele mogą liczyć na nowy system oraz kiedy go otrzymają. Inni producenci na razie trzymają to w tajemnicy. Ale być może udało nam się właśnie dowiedzieć które z urządzeń Samsunga mogą liczyć na nową aktualizację. Ich listę opublikowała bowiem witryna AndroidPure.

Na poniższym zestawieniu znajdują się przede wszystkim modele pochodzące z tego roku, w tym także modele z niskiej i średniej półki należące do serii M oraz A. Są też zeszłoroczne flagowce Galaxy S9 oraz Galaxy Note 9, ale zabrakło na niej Galaxy S8 oraz Galaxy Note 8. Brak systemu dla tych modeli nie byłby jednak dużym zaskoczeniem. To sprzęt z 2017 roku, a Samsung zwykle kończy aktualizowanie po dwóch latach od rynkowej premiery.

Lista nie podaje jednak żadnych ram czasowych, więc trudno powiedzieć kiedy aktualizacja dotrze na umieszczone na niej modele. Pamiętajmy też, że autentyczność tego zestawiania nie jest potwierdzona, więc należy do niego podchodzić ostrożnie. Jest jednak duża szansa na to, że te urządzenia mogą dostać nowego Androida, gdyż są na tyle nowe, by się na to załapać.

Android 10

Źródło

You may also like...