Samsung testuje cztery prototypy Galaxy S25 Ultra; rendery ujawniają ich wygląd

Samsung rozpoczął już pracę nad kolejną generacją flagowca z serii Galaxy S. Firma ma już gotowe cztery prototypy topowego wariantu Galaxy S25 Ultra, które poddawane są testom.

Do premiery najnowszej generacji smartfona z serii Galaxy S pozostało jeszcze całkiem sporo czasu, jednak Samsug nie zamierza niczego zostawiać na ostatnią chwilę. Najnowsze doniesienia sugerują, że producent rozpoczął prace nad nowym modelem i ma już gotowe cztery prototypy topowego wariantu Galaxy S25 Ultra.

https://twitter.com/ReaSufyanWaleed/status/1772064770872725523

Jak wynika z doniesień opublikowanych na platformie X, firma ma cztery prototypy topowego smartfona, które podaje obecnie testom. Pokazane przez źródło rendery sugerują, że pod względem stylistycznym, sprzęt nie będzie znacząco różnił się od obecnej wersji. Należy jednak podkreślić, że każdy z nich ma inne wymiary. Inne są także nieco rozmiary ramki, której szerokość zmienia się w zależności od danego prototypu, choć różnice są minimalne. Bez zmian pozostała natomiast lokalizacja przedniej kamery. Producent nie zdecydował jeszcze, który z prototypów wybierze, dlatego trudno w tej chwili powiedzieć, jaki będzie ostateczny wygląd telefonu.

Szczegóły specyfikacji technicznej nowego modelu, na razie pozostają tajemnicą. Aczkolwiek niedawne plotki sugerowały, że Galaxy S25 będzie dostępny tylko z procesorem Exynos 2500 i taki wariant pojawi się na wszystkich rynkach. Nie można wprawdzie wykluczyć, że w przypadku Galaxy S25 Ultra, producent zdecyduje się na Snapdragona 8 Gen 4. Należy jednak pamiętać, że ten układ może być dużo droższy od Snapdragona 8 Gen 3, montowanego w obecnym modelu. Posiada bowiem zupełnie inną konstrukcję i nowe rdzenie.

Ciekawostką są natomiast doniesienia, sugerujące powrót wymiennej baterii, który mogą na producencie wymusić nowe unijne przepisy. Na razie są to jednak czyste spekulacje.

Premiera Galaxy S25 jest jeszcze bardzo odległa i do tego czasu wiele może się w tym projekcie zmienić. Miejmy nadzieję, że wkrótce dowiemy się na jego temat czegoś więcej.

Galaxy S25
Źródło: Samsung

You may also like...