Galaxy Unpacked odbędzie się 11 sierpnia

Oczekiwana przez fanów urządzeń mobilnych impreza Samsung Unpacked, odbędzie się 11 sierpnia. Jej motywem przewodnim będą bez wątpienia najnowsze modele składanych smartfonów.

Wiemy już kiedy Samsung oficjalnie zaprezentuje światu swe najnowsze produkty z kategorii urządzeń mobilnych. Koreańska marka zdradziła właśnie, że oczekiwany event Samsung Unpacked odbędzie się 11 sierpnia.

Koncern wprawdzie nie zdradził co dokładnie na niej zaprezentuje, jednak grafika promująca imprezę jasno daje do zrozumienia, że będą to składane smartfony z serii Galaxy Z. Na obrazku możemy bowiem zobaczyć kształty nawiązujące do najnowszych modeli Galaxy Z Fold 3 oraz Galaxy Z Flip 3. Szczegółów technicznych nowych modeli rzecz jasna nie znamy.
Oczekuje się jednak, że Galaxy Z Fold 3 będzie miał 7,6″ wyświetlacz obsługiwany rysikiem S Pen.

Naturalnie nie będą to jedyne produkty, które koreańska marka zamierza zaprezentować na nadchodzącym wydarzeniu. Nieoficjalnie mówi się także o prezentacji smartwatcha Galaxy Watch 4.

Impreza będzie oczywiście wirtualna i streamowana na żywo do mediów społecznościowych. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00 naszego czasu i na pewno będzie je można obejrzeć na oficjalnej stronie producenta.

Jeśli natomiast nie możecie się doczekać nowych smartfonów i chcielibyście je sobie zaklepać, to możecie to już zrobić. Producent uruchomił bowiem stronę na której można zarezerwować nadchodzące flagowce. Każdy kto się na to zdecyduje, otrzyma atrakcyjniejszą ofertę wymiany posiadanego urządzenia, a także zniżkę na roczne ubezpieczenie Samsung Care+.

Samsung Unpacked
Samsung Unpacked

Źródło

You may also like...