Samsung zabiera głos w sprawie pamięci w Galaxy S4

Kilka dni temu zachodnie media ujawniły, że w 16 GB modelu Samsunga Galaxy S4, ilość wolnej pamięci użytkowej pozostawionej posiadaczowi smartfona, nie jest zbyt wysoka. Producent zapewnia jednak, że nie jest wcale tak źle.

Można powiedzieć, że Galaxy S4 nie jest taką rewolucją jaką miał być. Smartfon krytykowany jest nie tylko za słabą obudowę, lecz także za małą ilość wolnej pamięci użytkowej. Użytkownikowi pozostaje jedynie połowa z 16 GB i choć można ją rozszerzyć kartą pamięci, to jednak jest to dodatkowy wydatek i wielu krytykuje za to producenta.

Samsung został więc zmuszony do zabrania głosu w tej sprawie. Zamiast jednak przyznać, że jest to rzeczywiście wada, wydał oświadczenie, w którym twierdzi, że użytkownicy w zasadzie powinni być zadowoleni, bo i tak dostają o 1 GB więcej wolnej pamięci, niż w przypadku Galaxy S3, podkreślając jednocześnie, że otrzymują ekran wyższej rozdzielczości i mocniejszy procesor. Hmm, to tak jakby przedstawiciel Mercedesa powiedział, że nowa klasa A jest co prawda tylko 2 osobowa, ale za mamy kolorowe dywaniki i wycieraczki lepiej pracują.

Krótko mówiąc wyjaśnienie jest do bani, ale chyba lepszego nie powinniśmy się spodziewać.

Źródło: Cnet.com

You may also like...