Seria Galaxy Note 10 otrzymała aktualizację One UI 3.1

Zgodnie z obietnicą, Samsung udostępnia najnowszy One UI 3.1 kolejnym urządzeniom. Dziś otrzymały go topowe smartfony marki z rodziny Galaxy Note 10.

Parę dni temu zaprezentowałem listę urządzeń, którym Samsung udostępni najnowszy interfejs One UI 3.1. Producent wprawdzie nie podał kiedy poszczególne modele mogą spodziewać się aktualizacji, ale wygląda na to, że ich użytkownicy otrzymają ją dość szybko.

Dziś nowy interfejs dostała bowiem rodzina Galaxy Note 10. Dystrybucję aktualizacji dostarczającej One UI 3.1 rozpoczęto od Niemiec, zaś firmware oznaczono numerem N97xFXXU6FUBD. Trzeba przygotować się na trochę ściągania, gdyż cała aktualizacja waży ponad 1 GB. To dlatego, że producent dołączył do niej również najnowszą marcową poprawkę bezpieczeństwa. Zawiera ona szereg łatek nie tylko do Androida, ale również firmowego oprogramowania producenta.

Warto więc pobierać całość za pośrednictwem domowego WiFi, aby niepotrzebnie nie zużywać cennego pakietu internetowego. No chyba, że posiadacie nielimitowany internet mobilny, a wówczas nie będzie to problemem.

Jak już wcześniej pisałem, aktualizacja przynosi ze sobą sporo zmian. Są to m.in., filtr niebieskiego światła, czy też możliwość usunięcia koordynatów GPS ze zdjęć które udostępniamy naszym przyjaciołom. Przydatną funkcją może być również automatyczne przełączanie słuchawek Galaxy Buds pomiędzy kompatybilnymi urządzeniami.

Jeżeli nie dostaliście jeszcze informacji o aktualizacji, warto ręcznie sprawdzić czy nie oczekuje już na pobranie. Przypomnę, że aktualizacja wystartowała na razie w Niemczech, więc na jej dotarcie do Polski musimy poczekać jeszcze kilka dni.

One UI 3.1

Źródło

You may also like...