Popularny serial Daredevil powróci na platformie Disney+

Disney+ zamierza wyprodukować serial opowiadający o przygodach komiksowego bohatera Daredevil. Pomogą go stworzyć współtwórcy seriali The Brave i Covert Affairs.

Parę lat temu Netflix wyprodukował kilka seriali bazujących na komiksowych bohaterach. Do jego oferty weszły takie produkcje jak Jessica Jones, Daredevil, Punisher, Luke Cage oraz Iron Fist. Niestety ze względu na malejące zainteresowanie widzów, wszystkie produkcje skasowano po kilku sezonach. W tym również przygody niewidomego prawnika Matta Murdocka.

Pojawiła się jednak szansa na kolejny serial z tym bohaterem, gdyż zamierza go wyprodukować platforma Disney+. Do współpracy zaproszono już scenarzystów i producentów odpowiedzialnych za takie seriale jak The Brave i Covert Affairs.

Produkcja jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie i według doniesień mediów, Marvel jeszcze niczego oficjalnie nie zapowiedział. Nie można jednak wykluczyć, że w głównych bohaterów ponownie wcielą się aktorzy odtwarzający swe role w serialu Netflixa.

Disney+ jest obecnie wiodącą platformą w dostarczaniu widzom seriali MCU i ma ich w swej ofercie całkiem sporo. Zaczęło się od całkiem udanej produkcji WandaVision, a potem pojawiło się Hawkeye, Moonknight czy też Loki. A to oczywiście dopiero początek rozwijania oferty w tym kierunku, gdyż w planach jest jeszcze wiele innych produkcji.

W tym roku możemy jeszcze spodziewać się Ms. Marvel, który będzie miał premierę 8 czerwca. Z kolei na 17 sierpnia zaplanowano premierę serialu She-Hulk: Attorney at Law, w którym wystąpi gwiazda popularnej produkcji Orphan Black. Ostatnim będzie Secret Invasion, którego data premiery nie jest jeszcze znana.

Daredevil

Źródło

You may also like...