Przejdź na ciemną stronę mocy z Galaxy Note 10+ Star Wars Edition

Samsung rozpoczął właśnie przedsprzedaż najnowszego smartfona Galaxy Note 10+ Star Wars Edition. To specjalna edycja flagowca nawiązująca do Gwiezdnych Wojen.

Za kilka dni odbędzie się światowa premiera kolejnego filmu z serii Gwiezdne Wojny, więc firmy wykorzystują ten fakt, oferując klientom związane z nim gadżety. Jedną z nich jest Coca-Cola, która wprowadza na rynek limitowaną wersję napoju, wyposażoną w podświetlany miecz świetlny. Kolejną firmą jest Samsung, który przygotował specjalny smartfon.

Galaxy Note 10+ Star Wars Edition to limitowana edycja flagowca, który jest już dostępny w przedsprzedaży. To specjalna wersja stworzona we współpracy z Disney’em, która ma uświetnić premierę nowego filmu.

Urządzenie wygląda bardzo mrocznie, głównie dzięki czarnemu, matowemu wykończeniu obudowy ozdobionej czerwonymi akcentami. Tematycznie dopasowany jest również rysik S Pen, pomalowany na kolor czerwony, aby przypominał miecz świetlny bohatera. Pudełko smartfona ozdobiono hełmem Kylo Rena, a w podobnym tonie przygotowano także słuchawki Galaxy Buds, które również są częścią zestawu. Dodatkowo dostajemy specjalną kolekcjonerską plakietkę.

Smartfon pojawi się w sprzedaży 13 grudnia, natomiast zamówienia można składać już teraz na stronie producenta. Amerykańską cenę tego modelu ustalono na 1299,99 dolarów. Pamiętajmy jednak, że jest to wersja posiadająca tylko 256 GB pamięci flash. Wariant z 512 GB w standardowej wersji jest wprawdzie o 100 dolarów tańszy, czyli może wydawać się bardziej atrakcyjny. Tutaj dostajemy jednak nie tylko oryginalny wygląd, ale też słuchawki, za które normalnie trzeba zapłacić 130 dolarów.

Galaxy Note 10+ Star Wars Edition

Źródło

You may also like...