Sony Bravia W830K małym telewizorem do sypialni; na pokładzie HDR i Dolby Audio

Sony wprowadza na rynek nowy telewizor Bravia W830K. Produkt posiada 32″ ekran HD Ready, ma HDR i Google TV, a do tego wyposażono go w obsługę technologii Dolby Audio.

Jeśli potrzebujemy nowego telewizora do sypialni lub pokoju dziecka, to nie będziemy szukali wśród dużych i drogich modeli. Wystarczy nam wówczas mały sprzęt, który w zupełności zaspokoi wszystkie nasze potrzeby. Interesującą propozycją może więc być Sony Bravia W830K, który właśnie trafił do sprzedaży.

To telewizor wyposażony w 32″ matrycę o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli oraz 50 Hz odświeżaniu obrazu. Obsługuje formaty HDR, w tym HDR 10, a także ma technologię upscalingu X-Reality PRO podnoszącą jakość obrazu przy minimalnym poziomie szumów. Technologia Live Color zapewnia natomiast nasycone kolory, zaś o płynność wyświetlanego obrazu dba technologia MotionFlow XR200.

Odpowiednią jakość brzmienia zapewniają nam stereofoniczne głośniki 2 x 10 W, wyposażone w technologię Clear Phase, która optymalizuje dźwięk. Mamy tu również obsługę Dolby Audio.

Dodatkową zaletą jest wbudowany Google TV i Chromecast, a więc możemy bezprzewodowo transmitować treści z urządzeń przenośnych. Natomiast Asystent Google umożliwia sterowanie funkcjami odbiornika za pomocą komend wydawanych głosem. Oprócz tego telewizor jest kompatybilny z Apple AirPlay i HomeKit, a także Amazon Alexą.

Dwa złącza USB oraz trzy porty HDMI pozwalają natomiast podłączyć do odbiornika komputer, konsolę do gier lub dekoder telewizji. Mamy też bezprzewodową technologię łączności Bluetooth 5.0.

Sony Bravia W830K na razie oferowany jest w Indiach, gdzie w przeliczeniu na złotówki kosztuje 2020 zł. W tym momencie nie wiemy czy telewizor trafi także na inne rynki.

Bravia W830K

Źródło

You may also like...