Specyfikacja Galaxy Tab S4 nie jest już tajemnicą

Wiemy już czego spodziewać się po najnowszym tablecie Samsunga, jakim jest Galaxy Tab S4. Jego specyfikacja techniczna zapowiada się bardzo atrakcyjnie.

Samsung planuje niebawem wprowadzić do sprzedaży kilka zupełnie nowych modeli tabletów, a jednym z nich jest flagowy Galaxy Tab S4. Sprzęt był już tematem wielu przecieków, ale teraz udało nam się poznać jego specyfikację techniczną, która czyni z niego interesujący model.

Nowy tablet będzie wyposażony w 10,5″ wyświetlacz z matrycą Super AMOLED o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli i proporcjach 16:10. Takie parametry sprawią, że będzie świetnie nadawał się nie tylko do pracy, ale też do oglądania filmów oraz grania. Szczególnie do grania, za sprawą wydajnego Snapdragona 835 oraz 4 GB pamięci RAM.

64 GB pamięci flash powinno w zupełności wystarczyć na wszystkie pliki, ale zapewne będzie można ją rozszerzyć kartą microSD. Nie powinno więc być żadnego problemu z instalacją gier i przechowywaniem filmów. Kamery w tabletach zwykle nie są tak istotne jak w smartfonach, ale w tym modelu są całkiem niezłe. Z tyłu znajdzie się 13 MP sensor, z przodu natomiast 8 MP.

Tablet posiadać ma również port USB 3.1, GPS, WiFi 802.11ac oraz Bluetooth 5.0. Długi czas pracy zapewni natomiast bateria o sporej pojemności 7300 mAh, zaś o funkcjonalność zadba Android 8.1 Oreo.

Największą ciekawostką jest jednak to, że sprzęt nie będzie mieć czytnika linii papilarnych. Zamiast tego producent zastosuje skaner tęczówki znanych już ze smarfonów Samsunga. Pytanie tylko czy to dobry pomysł, gdyż skan tęczówki nie jest tak dobrym zabezpieczeniem jak odcisk palca. Niestety na chwilę obecną nie znamy specyfikacji rysika S Pen.

Pamiętajmy, że powyższe informacje nie są oficjalne. Te poznamy dopiero podczas targów IFA 2018, na których Galaxy Tab S4 zostanie pokazany.

Galaxy Tab S4

Źródło: Sammobile.com

You may also like...