Lipcowa poprawka Galaxy S8 usprawnia działanie kamery

Samsung udostępnił właśnie lipcową poprawkę bezpieczeństwa dla Galaxy S8 i S8+. Oprócz standardowego zestawu zabezpieczeń, wprowadza także kilka usprawnień.

Galaxy S8 oraz S8+ to pierwsze flagowce Samsunga, które otrzymały lipcowy pakiet poprawek i usprawnień. Dystrybucja aktualizacji rozpoczęła się od Brazylii, ale wkrótce powinna dotrzeć także na inne rynki.

Tym razem pakiet nie przynosi tylko łatek likwidujących wykryte niedawno luki, ale też wprowadza parę dodatkowych usprawnień do funkcjonowania sprzętu. Aktualizacja poprawia m.in., stabilność połączenia Bluetooth, a także przynosi ze sobą usprawnienia funkcjonowania kamery. Niestety nie wiemy dokładnie o jakie usprawnienia chodzi, gdyż spis zmian, jedynie o tym wspomina, bez wdawania się w szczegóły. Miejmy więc nadzieję, że niebawem dowiemy się na ten temat czegoś więcej.

Galaxy S8 nie jest jedynym flagowcem, który dostał lipcową poprawkę bezpieczeństwa. Otrzymał ją również Galaxy Note 8, a wcześniej dostały ją też Galaxy J2 Pro, Galaxy J6, Galaxy S8 i Galaxy A7 (2017). W przypadku Galaxy Note 8, aktualizacja dostępna jest m.in., w Holandii, we Włoszech, Niemczech oraz innych krajach nadbałtyckich. Aktualizacja ogólnie poprawia stabilność działania telefonu, podnosi nieco jego wydajność oraz łata kilka wykrytych luk. Dostarcza w sumie cztery poprawki dla krytycznych błędów oraz kilkunastu mniej ważnych bugów wykrytych niedawno w systemie Android.

Galaxy S8

Źródło: Sammobile.com

You may also like...