Spigen prezentuje akcesoria do nowych iPhone’ów

Spigen, znany producent etui do smarfonów, pokazał wygląd dwóch nowych produktów Apple. Firma zaprezentowała nowe modele futerałów przeznaczonych dla tych urządzeń.

Za kilka godzin obędzie się konferencja Apple, na której amerykańska firma zaprezentuje wszystkie najnowsze produkty. Niektóre firmy nie czekają jednak na jej rozpoczęcie i już prezentują akcesoria do nowych smartfonów, przy okazji ujawniając ich ostateczny wygląd.

Tak właśnie zrobił Spigen, znany producent etui do smartfonów oraz innych akcesoriów przeznaczonych dla urządzeń mobilnych. Przedsiębiorstwo pokazało właśnie swą ofertę dla dwóch z trzech nadchodzących modeli. Produkty nie oferują niczego, czego byśmy już nie wiedzieli, jednak oficjalnie potwierdzają nazwy nadchodzącego sprzętu.

Największy smartfon, który według wcześniejszych doniesień miał nazywać się iPhone XS Plus, w materiałach reklamowych Spigena prezentowany jest jako iPhone XS Max. Firma nie pokazuje jednak żadnych nowych produktów dla budżetowego smartfona, który ma się nazywać iPhone Xc lub Xr. Ale to pewnie dlatego, że według ostatnich doniesień, premiera tego modelu może się opóźnić. Nieoficjalnie mówi się, że do sprzedaży trafi on najwcześniej w październiku.

Za kilka godzin poznamy wszystkie szczegóły techniczne najnowszych urządzeń Apple.

etui do smarfonów

etui do smarfonów

etui do smarfonów

Źródło: Spigen.com

You may also like...