Spotify dostępne na Gear S3

Samsung wreszcie wypuścił oficjalną aplikację Spotify dla swych smartwatchy Gear S2 oraz S3. Zapowiedziany latem klient, jest już dostępny do pobrania w sklepie z aplikacjami Galaxy Apps Store.

W sierpniu bieżącego roku Samsung obiecał posiadaczom swych smartwatchy z rodziny Gear S, że dostaną aplikację zapewniającą dostęp do serwisu Spotify i będą mogli słuchać muzyki w drodze do pracy lub szkoły.Teraz firma spełniła tę obietnicę i aplikacja została udostępniona w sklepie Galaxy Apps Store. Wprawdzie trochę to trwało, bo kilka miesięcy opóźnienia poważnie wkurzyło użytkowników zegarka, którzy kupili go głównie po to, by słuchać muzy z najpopularniejszego serwisu, ale wreszcie jest to możliwe.

Aplikacja po sparowaniu zegarka ze smartfonem, umożliwia sterowanie odtwarzaniem muzyki. Użytkownik, korzystając z niewielkiego ekranu dotykowego, może wybierać strumienie, regulować głośność oraz przełączać utwory.Trzeba pamiętać, że aby skorzystać z wszystkich funkcji oferowanych przez Spotify, a więc m.in. nieograniczonej liczby przełączania utworów, trzeba wykupić dostęp Premium. Oczywiście z serwisu można korzystać także za darmo, ale wówczas jego funkcjonalność jest nieco ograniczona.

Źródło: Sammobile.com

You may also like...