Star Citizen Alpha 3.14.0 wprowadza latające miasto wewnątrz gazowego giganta

Najnowsza wersja Alpha 3.14.0 gry Star Citizen, wprowadza kolejne atrakcje. Tym razem jest to latające miasto Orison znajdujące się wewnątrz gazowego giganta.

Star Citizen to bez gra, której udało się pozyskać od graczy największe w historii wsparcie finansowe. Twórcy zdobyli w ten sposób kilkaset milionów dolarów i nadal nie widać końca prac nad tytułem. Z tego powodu wiele osób uważa ten projekt za scam i nie wierzy, że kiedykolwiek ujrzy pełną wersję.

Kolejna aktualizacja Star Citizen

Twórcy wciąż jednak pracują nad rozwojem ogromnego świata, co jakiś czas wzbogacając go o kolejne elementy. Właśnie udostępnili najnowszą wersję Alpha 3.14.0, która wprowadza do gry latające miasto Orison, zlokalizowane w centrum gazowego giganta Crusader. Dodano również wolumetryczne chmury, nowe opcje zarządzania statkami oraz wiele innych nowości.

Największą zmianą jest jednak powrót planety Crusader orbitującej wokół Stanton, która pozwala graczom zanurzyć się w jego chmurach. Tym razem nie jest tam jednak pusto, gdyż znajduje się tam latające miasto zawieszone w atmosferze.

Wprowadzono też kilka innych zmian. Centrum handlowe New Babbage na planecie mikrotechnologii ma teraz szpitalne lobby w postaci Brentworth Care Center. Przebudowę przeszło również Lobby Aspire Grand.

Przebudowano także system odpalania pocisków i torped. Gracze zyskali nad nim większą kontrolę, otrzymując możliwość wybrania konkretnego uzbrojenia. Natomiast cele zyskały więcej sposobów na uniknięcie trafienia, wykorzystując środki zaradcze lub manewrując w pobliżu większych sygnatur, zakłócających śledzenie.

Latające miasto i zmiany w systemie obsługi uzbrojenia

Aktualizacja nie mogła się naturalnie obyć bez nowego okrętu o nazwie RSI Constellation Taurus. Jest to wariant klasy frachtowca o dużej ładowności do transportu dalekiego zasięgu. Zmiany objęły również okrętowy system HUD, który lepiej wykorzystuje dostępną przestrzeń. Gracze mogą też poddać się okrętowi dokonującemu abordażu na ich okręt.

Więcej szczegółów dotyczących najnowszej aktualizacji znajdziecie bezpośrednio na stronie gry. Tam też możecie kupić grę, która w podstawowej wersji kosztuje 45 dolarów. Twórcy pracują ponadto nad Squadron 42, czyli kampanią przeznaczoną dla samotnego gracza, którą obecnie można zamówić za 20 dolarów.

Star Citizen

Źródło

You may also like...