Śpiący streamer na Twitchu miał całkiem sporą widownię

JesseDStreams z pewnością dziwił się, gdyż okazało się, że jego spanie podczas transmisji na Twitchu, przyciągnęło więcej widzów niż sam stream.

Zaistnienie na Twittchu wcale nie jest sprawą prostą. Platforma jest bowiem opanowana przez znane postacie wspierane potężnym marketingiem, za którym stoją duże pieniądze. Streamer, który dopiero próbuje się wybić bez pieniędzy oraz reklamy, praktycznie nie ma na to większych szans.

Mimo to wielu nadal próbuje, a rzeczywistość szybko sprowadza ich na ziemię. Okazuje się jednak, że czasem widzowie tej platformy mają bardzo niecodzienne upodobania. Taka właśnie sytuacja przytrafiła się streamerowi o pseudonimie JesseDStreams, który specjalizuje się kategorii Just Chatting, gdzie ludzie gadają o różnych sprawach. Jedyne co tam robi, to w zasadzie ogląda telewizję oraz je.

Gdy po dwóch godzinach transmisji nie miał żadnych widzów, zdrzemnął się, nie przerywając jednak streamu. Kiedy obudził się po kolejnych dwóch godzinach okazało się, że jego transmisja ma aktualnie 200 widzów. Najwyraźniej wszyscy obserwowali jak JesseDStreams śpi.

Zaśnięcie podczas streamu jest wprawdzie niezgodne z regulaminem platformy. Ale użytkownik raczej nie poniesie z tego powodu żadnych konsekwencji. Oczywiście jak można oczekiwać, to wydarzenie nie przysporzyło mu dużej popularności. Aczkolwiek jego wideo do tej pory obejrzało już 2500 osób.

Twitchu

Źródło: Gamerant.com

You may also like...