Szybkie ładowanie i osiem wyjść w nowej stacji mocy Bluetti EB3A

Bluetti wprowadza na europejskie rynki nową stację mocy Bluetti EB3A. Sprzęt posiada osiem wyjść i może ładować nasze urządzenia również bezprzewodowo.

Zbliżający się kryzys energetyczny sprawił, że ludzie coraz częściej szukają rozwiązań, które pozwolą im uniknąć przerw w dostawie energii. Jednym z takich produktów jest stacja mocy Bluetti EB3A, którą marka Bluetti wprowadza na europejskie rynki. Pod tą nazwą kryje się duży powerbank, który w razie zaników prądu, pozwoli nam podtrzymać zasilanie wielu urządzeń. Umożliwi też ładowanie baterii naszych przenośnych gadżetów.

Urządzenie posiada wbudowaną baterię LiFePO4 o pojemności 268 Wh, która współpracuje z systemem szybkiego ładowania. Według producenta w zaledwie 30 minut można ją naładować od 0 do 80 procent, a do dyspozycji użytkownika jest aż sześć metod uzupełnienia akumulatora. Można użyć sieci elektrycznej, generatora, gniazdka zapalniczki samochodowej, paneli solarnych itp.

Bluetti EB3A zabezpieczy przed zanikami prądu

Bluetti EB3A

Oczywiście najtańszą metodą ładowania stacji mocy są panele solarne, gdyż obsługuje ogniwa o mocy 200 W. Pozwala to naładować ją do pełna w czasie około dwóch godzin. Firma deklaruje także, że żywotność baterii wynosi 2500 cykli ładowania, po których nadal będzie miała 80 procent swej pierwotnej pojemności.

Urządzenie posiada aż osiem wyjść umożliwiających równoczesne ładowanie kilku urządzeń, przy czym maksymalna moc wyjściowa wynosi 600 W. Do dyspozycji użytkownika jest m.in., 100 W port USB-C PD, 15 W USB-A, DC, 600 W port AC oraz mata indukcyjna do ładowania bezprzewodowego.

Sprzęt posiada szereg zabezpieczeń, chroniących go m.in., przed zwarciem, a także przepięciem. Urządzenie ma także moduł Bluetooth, który pozwala sparować go ze smartfonem. Można wówczas korzystać z firmowej aplikacji, zapewniającej dostęp do informacji o jego pracy w czasie rzeczywistym. W ten sposób widzimy poziom naładowania baterii, a także parametry ładowania podpiętych sprzętów.

Samo urządzenie jest przy tym dość kompaktowe, gdyż jego wymiary wynoszą 254 x 180 x 183 mm, zaś masa to 4,6 kg, co ułatwia jego transport.

Bluetti EB3A

Do 1 października stacja mocy Bluetti EB3A, dostępna jest w Europie w cenie 299 euro. Później trzeba będzie za nią zapłacić 399 euro. Sprzęt można zamawiać bezpośrednio na stronie producenta.

Oczywiście jeżeli interesują Was inne generatory, to na tej stronie znajdziecie szeroki ich wybór w przystępnych cenach.

Źródło

You may also like...