TagVault Pet ułatwi odnalezienie zgubionego psa

ElevationLab opracowało specjalny uchwyt do lokalizatora AirTags do obroży dla psa. Dzięki TagVault Pet łatwiej będzie odnaleźć zagubionego zwierzaka, który przypadkiem nam uciekł.

Wprawdzie Apple zapewniało, że lokalizatora AirTag nie projektowało do śledzenia dzieci i zwierząt, ale potrzeba jest matką wynalazków. Taki gadżet świetnie nadaje się bowiem dla psów, które jak wiemy potrafią czasem uciekać. Dzięki niemu odnalezienie zwierzaka byłoby zdecydowanie łatwiejsze i nie trzeba byłoby szukać go po całym mieście.

Problemem mogło być przyczepienie lokalizatora do zwierzęcia, ale firmie ElevationLab właśnie udało się go rozwiązać. Przedsiębiorstwo zaprezentowało specjalny uchwyt, w którym można umieścić najnowszy gadżet Apple, by następnie przymocować go do obroży czworonoga.

TagVault Pet

Produkt nazywa się TagVault Pet i zasadniczo jest futerałem na lokalizator, tyle tylko że zaprojektowanym do współpracy z obrożami zwierzaków. Producent zadbał rzecz jasna o odpowiednią ochronę delikatnego gadżetu, dlatego futerał jest wodoszczelny, co w przypadku psa ma kluczowe znacznie. Lubią bowiem wskakiwać do wody i pływać, więc ich właściciel nie musi się martwić zalaniem sprzętu i jego uszkodzeniem.

Futerał jest przy tym bardzo mały, więc zwierzak nawet nie poczuje, że przyczepiliśmy mu coś do obroży. A producent zapewnia, że urządzenie może współpracować z szeroką gamą obroży, nawet takich o szerokości 5 mm.

TagVault Pet

TagVault Pet kosztuje 20 dolarów za sztukę lub 65 dolarów za 4-pak. Gadżet pojawi się w sprzedaży już w lipcu i można go już zamawiać na oficjalnej stronie producenta.

Źródło

You may also like...