Tania hulajnoga Xiaomi Electric Scooter 3 Lite debiutuje w Europie

Bez większego rozgłosu Xiaomi wprowadza do Europy nową elektryczną hulajnogę Xiaomi Electric Scooter 3 Lite. Rozpędza się do 25 km/h i oferuje jedynie 20 km zasięgu.

Pod koniec zeszłego miesiąca informowałem, o europejskiej premierze hulajnogi Xiaomi Electric Scooter 4 Pro. Ceny jednośladu oferującego 55 km zasięgu i rozpędzającego się do 25 km/h, zaczynają się od 783 euro.

Jeżeli jednak ktoś dysponuje mniejszym budżetem, to chińska firma może mu teraz zaoferować tańszy model Xiaomi Electric Scooter 3 Lite. Produkt właśnie trafił do sklepów na Starym Kontynencie i można go dostać m.in., we Włoszech, Francji oraz Hiszpanii, gdzie dostępny jest w kolorze czarnym oraz białym.

Xiaomi Electric Scooter 3 Lite zachęca atrakcyjną ceną

Dzięki 300 W silnikowi elektrycznemu, pojazd rozpędzi się do 25 km/h i pokona wzniesienia o 14% nachyleniu. Jeśli uważacie jednak, że taka prędkość jest za duża na Wasze umiejętności, to silnik ma trzy jej ustawienia. Można więc dobrać ją tak, aby była bezpieczna dla użytkownika. Litowo-jonowa bateria wystarczy natomiast na pokonanie zaledwie 20 km, a więc mniej niż połowę tego co oferuje wprowadzony niedawno do sprzedaży model.

Hulajnoga waży 13 kg i składa się w trzech miejscach, więc jest bardzo wygodna w transporcie oraz przechowywaniu. Natomiast umieszczony na kierownicy prosty wyświetlacz, prezentuje informacje o prędkości oraz poziomie naładowania baterii. Więcej informacji dotyczących pracy sprzętu możemy uzyskać po sparowaniu go ze smartfonem, za pomocą Bluetooth. Producent oferuje bowiem dedykowaną aplikację, umożliwiającą obsługę hulajnogi.

Jazdę po zmroku ułatwi nam pełne oświetlenie, które zamontowano nie tylko z przodu i z tyłu, ale również po bokach. Natomiast o bezpieczeństwo dbają podwójne hamulce z elektrycznym eABS’em z przodu oraz hamulcem bębnowym z tyłu. Wygodę jazdy zapewnia z kolei szeroki podest.

Ceny hulajnogi w zależności od kraju wynoszą od 446 do 495 euro, przy czym czarna wersja dostępna jest tylko w Hiszpanii. Klienci z pozostałych krajów muszą natomiast zadowolić się wersją białą.

Oczywiście jeśli szukacie innej elektrycznej hulajnogi, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli na każdą kieszeń.

Xiaomi Electric Scooter 3 Lite

Źródło

You may also like...