Target sprzedał planszowe Angry Birds z marihuaną

Pewna Kanadyjka po zakupie dla swego dziecka planszową wersje niezwykle popularnej gry Angry Birds, ze zdziwieniem spostrzegła niespodziewany bonus, który znajdował się w pudełku. Była to marihuana o wartości około 800 dolarów.

Kupując różne produkty w dużych sieciach handlowych należy mieć na uwadze, że na półkach wystawione są często przedmioty używane. Media wielokrotnie informowały o przypadkach kupna konsoli, w której pamięci znajdowały się cudze zdjęcia lub wręcz materiały dla dorosłych. Były też przypadki gdy teoretycznie nowy aparat okazał się być sprzętem używanym z kilkoma tysiącami zdjęć na koncie.

Pewnej Kanadyjce zdarzył się jednak zupełnie inny przypadek, choć również związany z niechcianym bonusem umieszczonym w kupionym produkcie. Kobieta w poszukiwaniu gry dla dziecka, poszła do jednego ze sklepów sieci Target, który niedawno ogłosił wycofanie się z kanadyjskiego rynku i zapowiedział związaną z tym wyprzedaż magazynowych zapasów. Wybrała tam kosztującą 5,99 dolarów planszową grę Angry Birds Star Wars: Battle on Geonosis Telepods, która miała być prezentem dla jego syna. Po dotarciu do domu ze zdziwieniem spostrzega, że w pudełku z grą znajdują się ciasteczka z marihuaną. Szybko powiadomiła więc policję, która po skonfiskowaniu towaru obliczyła jego wartość na 800 dolarów.

Stróże prawa udali się następnie do sklepu, by przeszukać inne gry planszowe i sprawdzić, czy również nie są wykorzystywane jako schowek dla dilerów. Okazało się jednak, że pozostałe pudełka były puste. Policja przesłuchuje teraz pracowników sklepu mając nadzieję, że uda się ustalić czy byli w to zamieszani, czy też może narkotyki zostały umieszczone w grze już w fabryce Hasbro.

Na przyszłość kobieta jeszcze w sklepie będzie przeglądać pudełka nabytych produktów, by upewnić się, że nie znajduje się w nich nic poza tym co powinno.

Źródło: Cbc.ca

You may also like...