Producent telewizora OnePlus TV potwierdza 55-calowy ekran QLED

Pojawia się coraz więcej szczegółów technicznych telewizora OnePlus TV. Według informacji producenta, odbiornik będzie miał 55-calowy ekran QLED.

Parę dni temu firma OnePlus oświadczyła, że nie będzie już dłużej ograniczała się tylko do produkcji smartfonów. Chińskie przedsiębiorstwo potwierdziło, iż wkrótce wprowadzi do sprzedaży swój pierwszy telewizor o nazwie OnePlus TV.

Jego rynkowa premiera odbędzie się już we wrześniu i początkowo będzie można go zakupić tylko w Indiach. Szczegółów technicznych nowego sprzętu wciąż nie podano jeszcze do publicznej wiadomości. Ale dzięki internetowym przeciekom pozwoli zaczynamy poznawać jego wyposażenie. A teraz indyjski oddział producenta ujawnił jedną z kluczowych informacji, mianowicie rozmiar ekranu. Na Twitterze OnePlus India pojawił się wpis mówiący nam, że telewizor otrzyma 55-calowy ekran w technologii QLED.

Reszta wyposażenia na chwilę obecną pozostaje tajemnicą. Oczekuje się jednak, że telewizor będzie wyposażony w HDR, pilota z technologią Bluetooth, a także asystenta bazującego na sztucznej inteligencji. Te informacje nie są jeszcze potwierdzone, więc musimy do nich podchodzić z rezerwą. Asystent jest jednak całkiem prawdopodobny, gdyż podobne technologie posiadają telewizory już dostępne na rynku. Takie rozwiązania znajdziemy m.in., w nowoczesnych odbiornikach oferowanych przez koreański koncern LG Electronics.

Może jednak wkrótce producent ujawni nam więcej informacji i wreszcie poznamy też cenę sprzętu.

OnePlus TV

Źródło: Twitter.com

You may also like...