The Frame 2021: nowy telewizor Samsunga schudł i zyskał nowe funkcje

Samsung zaprezentował kolejną generację artystycznego telewizora. The Frame 2021 jest nie tylko smuklejszy, ale też może się pochwalić szeregiem nowych funkcji.

Wiele osób nie chce, by telewizor stanowił centralny punkt w ich salonach, dlatego stara się je ukryć. Stosuje się więc różnego rodzaju szafki, czy też zmechanizowane systemy chowania sprzętu, aby nie rzucał się w oczy. Kilka lat temu Samsung postanowił wyjść naprzeciw potrzebom takich konsumentów i w 2017 roku wprowadził na rynek telewizor The Frame.

To co odróżnia od standardowego sprzętu RTV to design oraz funkcje. Odbiornik wykonano bowiem w taki sposób, aby przypominał olejny obraz wiszący na ścianie. Oprócz tego po jego wyłączeniu, na ekranie może być wyświetlana tapeta jaką mamy na ścianie lub obrazy znanych malarzy. Dzięki temu sprzęt idealnie wtapia się w otoczenie pozostając niewidoczny, gdy akurat nie jest używany.

The Frame 2021 bardziej wtapia się w tło

Producent właśnie zaprezentował najnowszą generację tego modelu, w której wprowadził sporo zmian. The Frame 2021 schudł bowiem aż o 50 procent i obecnie jego grubość wynosi tylko 24,9 mm, bardziej przez to przypominając ramę obrazu. Oczywiście sama ramka jest wymienna i producent zaoferował w tym roku więcej wersji do wyboru. Oprócz smukłych i neutralnych, przygotował również bardziej ozdobne i odważne wersje. Dostępne będą również ramki firm trzecich.

Jak zwykle odbiornik będzie dostępny w kilku rozmiarach, począwszy od 43″ w górę. Można go będzie także obracać, by używać w trybie krajobrazowym lub portretowym, w zależności od tego co chcemy robić. Dodatkowo podstawkę sprzętu możemy regulować na wysokość i szerokość, zapewniając większą elastyczność montażu.

The Frame 2021

Więcej obrazów znanych malarzy

Zmiany dotyczą również sklepu Art Store, skąd użytkownicy mogli pobierać obrazy artystów do ich wyświetlania. W tym roku Samsung nawiązał współpracę z większą ilością artystów oraz muzeów, zwiększając dostępność obiektów do wyświetlania. Ich dobieraniem zajmuje się teraz sztuczna inteligencja, która sama wybiera obiekty z ponad 1400 propozycji, bazując na preferencjach użytkownika.

The Frame 2021

Nowy telewizor obsługuje również takie funkcje, jak Google Duo and Screen Mirroring, Remote Access Plus oraz Multi-View. Dodatkowo otrzyma zupełnie nowe, ekologiczne opakowanie, które można przekształcić w zabawkę dla naszego domowego zwierzaka.

Źródło

You may also like...