TicWatch C2: elegancki smartwatch z Wear OS

Firma Mobvoi wprowadza do sprzedaży nowy model smartwatcha. TicWatch C2 to produkt bardzo stylowy, w którym zastosowano platformę Wear OS.

Producenci smartwatchy rzadko stosują w swych produktach wysokiej jakości materiały, ograniczając się do zwykłego plastiku. Są jednak firmy stawiające na klasę i elegancję, a należy do nich Mobvoi, które właśnie zaprezentowało nowy model smartwatcha.

Produkt o nazwie TicWatch C2, adresowany jest do osób ceniących styl, dlatego prezentuje się bardzo luksusowo. Jego wzornictwo oraz zastosowane materiały niewątpliwie przyciągają wzrok. Obudowę wykonano ze stali szlachetnej, natomiast pasek to prawdziwa i dobrze wyprawiona skóra. Sama koperta jest przy tym bardzo cienka, więc zegarek będzie się dobrze prezentował nawet na dość chudym nadgarstku. Dodatkowo producent oferuje go w kolorze platyny, czerni oraz różowego złota.

Jeśli chodzi o stronę techniczną, to TicWatch C2 działa na platformie Wear OS. Wyposażono go również w chip NFC umożliwiający korzystanie z mobilnych płatności, a także szeroką funkcjonalność fitness. Zmierzy więc liczbę wykonanych kroków, ilość spalonych kalorii, pokonany dystans itp. Jest przy tym kompatybilny z cyfrowymi pomocnikami, takimi jak Asystent Google.

Produkt w sprzedaży pojawi się już w grudniu, choć już można go zamawiać w przedsprzedaży w cenie 199,99 dolarów.

TicWatch C2

Źródło: Slashgear.com

You may also like...