Popularna aplikacja powróciła na Apple Watch

Po dwóch latach przerwy, Apple Watch znowu oferuje użytkownikom aplikację Transit. Program ułatwia korzystanie z komunikacji publicznej, prezentując pełny rozkład jazdy oraz ma wiele innych funkcji.

We wrześniu bieżącego roku Apple obiecało użytkownikom Apple Watch przywrócenie aplikacji Transit. Amerykańska firma teraz spełniła swą obietnicę i po dwóch latach przerwy, wspomniane narzędzie ponownie stało się dostępnie. Teraz jest to jedna z natywnych aplikacji dostępnych dla użytkowników tego smartwatcha.

Transit jest aplikacją służącą do nawigacji, lecz w odróżnieniu od Apple Maps, nie jest przeznaczona dla kierowców, lecz pieszych. To narzędzie ułatwiające korzystanie z komunikacji publicznej w postaci metra, czy też autobusów. Nowa wersja stała się znacznie bardziej użyteczna, gdyż wzbogacono ją o wiele nowych funkcji.

Oferuje swym użytkownikom dokładny rozkład jazdy, schemat tras poszczególnych linii, a także czasy przyjazdów i odjazdów. Przydaje się też osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich, dostarczając informacji na temat przystanków wyposażonych w udogodnienia. Za jej pośrednictwem możemy nawet wezwać Ubera.

Aplikacja ułatwia korzystanie z komunikacji publicznej, w sumie w ponad 135 miastach.

Transit

Źródło

You may also like...