Galaxy S11 upodobni się do Galaxy Note 10

Ice Universe opublikował zdjęcie szkła chroniącego ekran dla Galaxy S11. Potwierdza ono spore zmiany konstrukcyjne, które w nowym modelu wprowadzi koreański producent.

Samsung w swej flagowej serii Galaxy S, wprowadził ostatnio spore zmiany w zakresie wzornictwa. Aktualny model ma nie tylko znacznie węższe ramki otaczające wyświetlacz, ale też wycięcie w ekranie przeznaczone pod przednią kamerę. W kolejnej generacji tego modelu również możemy oczekiwać sporych zmian, które dotyczą m.in., lokalizacji aparatu do selfie.

Planowane zmiany potwierdza zdjęcie szkła chroniącego ekran, które na swym Twitterze opublikował dziś Ice Universe. Ze zdjęcia wynika, że wygląd nowego modelu będzie bardzo zbliżony do Galaxy Note 10. Kamera zmieni bowiem swą lokalizację i zamiast w prawym górnym rogu, tym razem znajdzie się na samym środku ekranu. Dokładnie tak jak w nowym modelu z serii Note.

Inna lokalizacja przedniej kamery to nie jedyne zmiany. Da się też zauważyć, że ramki są dużo cieńsze niż w obecnym modelu, szczególnie w przypadku górnej. Dla inżynierów może to stanowić wyzwanie, gdyż będą mieli mniej miejsca na umieszczenie wszystkich sensorów. Sama dziura pod kamerę jest również mniejsza, a to z kolei rodzi obawy dotyczące rozmiaru sensora. Nie wiemy też jak będzie wyglądał wariant S11+. Model S10+ posiada bowiem podwójną kamerę przednią, lecz umieszczenie takowej po środku ekranu nie wyglądałoby zbyt elegancko.

Pojawia się więc sporo pytań, na które na razie nie mamy odpowiedzi. Uzyskamy je dopiero w lutym przyszłego roku, kiedy to Samsung oficjalnie zaprezentuje Galaxy S11.

Galaxy S11

Źródło

You may also like...