Uber planuje wprowadzenie abonamentu na swe usługi

Uber testuje właśnie abonament na swe usługi. W ramach comiesięcznej opłaty, użytkownicy otrzymają m.in., stałe ceny na przejazdy, a także darmowe dostawy jedzenia na wynos.

Uber zaczynający swą działalność od taniego przewozu pasażerów, wciąż wzbogaca swą ofertę o nowe usługi. Firma dostarcza m.in., jedzenie na wynos, przesyłki oraz wypożycza rowery i skutery. Dla klientów z naprawdę gruby portfelem ma natomiast usługę przewozu osób na pokładzie śmigłowca.

Teraz amerykańska firma przygotowuje się do wprowadzenia kolejnego pomysłu, a jest nim abonament na korzystanie z jej usług. Obecnie jest poddawany testom w San Francisco oraz Chicago, ale z czasem firma chce go wprowadzić tańsze na innych rynkach.

Abonament kosztuje 24,99 dolarów miesięcznie i zapewnia użytkownikom kilka korzyści. Jedną z nich są m.in., stałe ceny na przejazdy pasażerskie. Jak wiemy standardowo są one zmienne i zależą m.in., od pory dnia i natężenia ruchu. Subskrypcja zapewni więc klientom pewność, że bez względu na wszystko zapłacą tyle samo. Abonament zagwarantuje również darmowe dostawy z Uber Eats, a także darmowe przejażdżki rowerami i skuterami. Użytkownik nie będzie też obciążany opłatą za anulowanie kursu.

Nowa propozycja może być bardzo atrakcyjna dla osób, które często korzystają z usług amerykańskiej firmy. Już same stałe ceny pozwolą zaoszczędzić niemałe pieniądze, a jeśli dodamy do tego darmowe dostawy jedzenia na wynos, to oszczędności jeszcze wzrosną.

Nie wiemy jednak kiedy nowa oferta wejdzie do powszechnego użytku.

Uber

Źródło: Techcrunch.com

You may also like...