Ulefone Power Armor 16 Pro najgłośniejszym smartfonem na rynku

Marka Ulefone zapowiedziała kolejny pancerny smartfon Ulefone Power Armor 16 Pro. Jest to najgłośniejszy telefon na rynku, którego głośnik może emitować dźwięk o natężeniu aż 122 decybeli.

Pancerne smartfony to sprzęt projektowany do pracy w trudnych warunkach. Musi więc być nie tylko wodoszczelny, ale też odporny na wstrząsy oraz skrajne temperatury. Użytkownicy takich telefonów często pracują też w bardzo głośnym środowisku, więc producenci muszą zadbać o to, aby hałas nie przeszkadzał w zrozumieniu rozmówcy.

O to nie będą musieli martwić się właściciele najnowszego pancernego modelu Ulefone Power Armor 16 Pro. Jest to bowiem najgłośniejszy tego typu smartfon na rynku. Producent twierdzi, że wbudowany głośnik może emitować dźwięk wysokiej jakości o natężeniu aż 122 decybeli. Dzięki tak potężnemu głośnikowi, nie będzie problemów z prowadzeniem rozmowy nawet przy pracującej obok betoniarce lub innym ciężkim sprzęcie.

Głośnik Ulefone Power Armor 16 Pro o 122 dB

Specyfikacja smartfona jest oczywiście dość budżetowa, ale tak to już jest z pancernymi modelami. Urządzenie posiada więc 5,93″ ekran HD+, a także procesor MediaTek Helio P22, który współpracuje z 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci użytkowej. Mamy też dwa aparaty z sensorami 16 MP oraz 2 MP, a także system Android 12.

Dużym atutem telefonu jest także bateria o pojemności 9600 mAh, która gwarantuje długi czas pracy. Z deklaracji producenta wynika, że akumulator wystarczy na 128 godzin słuchania muzyki, 320 godzin oglądania filmów, a także 528 godzin pracy w trybie czuwania.

Oczywiście nie możemy też zapomnieć o obudowie z certyfikatami IP68/69K/MIL-STD-810G, która chroni przed wodą, wstrząsami oraz uderzeniami. Natomiast złącze uSmart pozwoli podpiąć kompatybilne akcesoria. Naturalnie w telefonie nie brakuje też układu NFC i obsługi Google Pay, więc można go używać jako portfela.

Na razie producent nie zdradza dokładnej ceny Ulefone Power Armor 16 Pro. Wiemy jedynie tyle, że będzie kosztował w przedziale od 109,99 do 199,99 dolarów. Więcej informacji na temat sprzętu uzyskacie na oficjalnej stronie producenta.

Jeżeli natomiast szukacie dla siebie innego smartfona, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli na każdą kieszeń.

Ulefone Power Armor 16 Pro

Źródło

You may also like...