UMIDIGI zapowiada pierwszy tablet z ekranem 2K i odłączaną klawiaturą

Marka UMIDIGI zamierza wprowadzić na rynek swój pierwszy tablet. UMIDIGI A11 Tab będzie miał prawdopodobnie 11-calowy wyświetlacz 2K, a także odłączaną klawiaturę.

UMIDIGI to chińska firma specjalizująca się w produkcji tanich smartfonów, które oferują niezłe wyposażenie za przystępną cenę. Producent postanowił jednak spróbować swych sił na zupełnie nowym dla siebie polu i właśnie zapowiedział pierwszy tablet. Sprzęt nosi nazwę UMIDIGI A11 Tab, a nam udało się poznać kilka szczegółów jego specyfikacji.

Nadchodzący produkt będzie mógł pochwalić się całkiem niezłym wyświetlaczem o rozdzielczości 2K. Wprawdzie nie znamy jego dokładnego rozmiaru, jednak cyfra w nazwie sprzętu sugeruje nam, że panel może mieć 11-cali. Z zaprezentowanej przez producenta grafiki wynika natomiast, że ma zaokrąglone krawędzie i otacza go bardzo wąska ramka.

Na grafice promocyjnej możemy również zauważyć przedni aparat zlokalizowany w lewej górnej części ramki. Tablet umożliwi więc wykonywanie zdjęć, ale co ważniejsze, będzie też można używać go do prowadzenia wideorozmów.

Tylny panel wydaje się być wykonany z metalu i posiada zaokrąglone rogi. Znajduje się na nim także pojedynczy tylny aparat z niewielką diodą LED pełniącą funkcję lampy błyskowej. Oględziny materiału ujawniają także obecność czterech grilli: dwóch po każdej ze stron, co może sugerować iż tablet zaoferuje cztery głośniki. Taki zestaw z pewnością przyda się podczas oglądania ulubionych filmów oraz seriali, zapewniając doskonałe wrażenia akustyczne.

Tablet będzie także posiadał odłączaną klawiaturę, która ułatwi wpisywanie tekstu i umożliwi wykorzystywanie go do pracy. Producent na razie nie ujawnia kiedy UMIDIGI A11 Tab trafi do sprzedaży ani też ile trzeba będzie za niego zapłacić.

Miejmy nadzieję, że wkrótce doczekamy się oficjalnej prezentacji sprzętu i wtedy poznamy pełną specyfikację.

UMIDIGI A11 Tab

Źródło

You may also like...