Uniwersalne centrum dowodzenia sprzętem RTV

Caavo zaprezentowało urządzenie, które może przydać się w każdym domu. To swego rodzaju uniwersalny pilot umożliwiający sterowanie szeroką gamą urządzeń RTV.

Jeśli też macie problem ze znalezieniem właściwego pilota, by zmienić kanał w telewizorze lub stację radiową, to przyda się Wam najnowszy produkt firmy Caavo. To urządzenie, które w wygodny sposób pozwoli nam sterować całym domowym sprzętem RTV.

Nie jest to jednak zwykły uniwersalny pilot, który można kupić w sklepie. Caavo Control Center to sprzęt oferujący znacznie więcej możliwości kontroli posiadanych urządzeń. Zestaw składa się bowiem ze specjalnej centralki, do które można podłączyć telewizor, tunery, konsole, czy też dowolny inny sprzęt przekazujący sygnał za pośrednictwem HDMI.

Dzięki Caavo Control Center, użytkownik ma dostęp nie tylko do podpiętego sprzętu, ale też internetowych serwisów streamingowych, jak Netflix, czy Hulu. Ale to nie wszystko, gdyż urządzenie dostarczy nam również sugestie dotyczące najciekawszych materiałów, pochodzące od społeczności. Lista wybranych treści, które mogą się nam spodobać jest nieustannie aktualizowana wraz z pojawianiem się nowych materiałów. Oczywiście sami również możemy tworzyć takie listy.

Caavo Control Center ma wbudowane 5 portów HDMI, z czego cztery to wejścia, a jedno wyjście. Porty są w wersji 2.0 i obsługują HDCP 2.2. Jest też port USB do przesyłu danych, a także odbiornik podczerwieni do pilota. Wbudowano również WiFi, Bluetooth 4.0 oraz 100 Mbps Ethernet. Sprzęt posiada też obsługę 8-kanałów dźwięku do 192 kHz w formatach Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD i Dolby Atmos. Urządzenie wspiera też DTS i DTS-HD Master Audio.

Caavo Control Center oferowany jest w cenie 100 dolarów.

uniwersalny pilot

Źródło: Slashgear.com

You may also like...