Urodziny Fortnite dostarczą graczom wiele niespodzianek

Z okazji 3-letniej rocznicy istnienia Fortnite, twórcy planują wielką imprezę urodzinową. Przecieki sugerują, że przyniesie graczom wiele niespodzianek.

W 2017 roku na rynku pojawiła się gra Fortnite, opracowana przez programistów Epic Games. Unikalna konstrukcja tej strzelanki sprawiła, że szybko stała się jedną z najpopularniejszych produkcji z gatunku battle royale, przyciągając setki milionów graczy.

Za kilka dni miną trzy lata od premiery wspomnianej gry, którą Epic Games zamierza uświetnić w ciekawy sposób. Twórcy przygotowują bowiem wielką imprezę urodzinową z szeregiem niespodzianek dla graczy. Wprawdzie autorzy nie ujawnili na ten temat żadnych szczegółów, jednak źródłom udało się uchylić rąbka tajemnicy.

Według nich, w ramach świętowania urodzin Epic przekształci Battle Bus w Urodzinowy Autobus ze streamerami oraz muzyką grającą w tle. Autorzy przygotują również parę urodzinowych opakowań na broń. Jednym z nich ma być zielone opakowanie z konfetti, a kolejne reprezentuje urodzinowy tort.

Nie wiadomo na razie w jaki sposób Epic planuje udostępnić te opakowania graczom. Nie można jednak wykluczyć, że będzie je oferował jako prezenty lub jako nagrodę za wykonywanie wyzwań. Prawdopodobnie pojawią się także inne kosmetyczne przedmioty, a być może także skórki nawiązujące do świętowanych urodzin.

Wkrótce dowiemy się wszystkiego, gdyż impreza odbędzie się 26 września, a więc w kolejną sobotę. Prawdopodobnie pewne zmiany w grze związane z urodzinami, mogą pojawić się już w piątek.

Fortnite

Źródło

You may also like...