Aktualizacja Pixel Buds 2 likwiduje irytujący bug

Google udostępniło najnowszą aktualizację słuchawek Pixel Buds 2, która likwiduje ich największy bug, Powodował on odcinanie dźwięku po 110 sekundach.

Bezprzewodowe słuchawki są obecnie jednym z najpopularniejszych produktów na rynku, więc nic dziwnego, że wiele firm chce mieć je w swej ofercie. Do grona ich producentów dołączyło również Google, które całkiem niedawno wprowadziło na rynek model Pixel Buds 2.

Na pierwszy rzut oka sprzęt wydaje się całkiem interesujący, gdyż współpracuje z Google Assistant, a dodatkowo zintegrowano go z Google Translate. Słuchawki mogą więc tłumaczyć mowę z różnych języków. Niestety jakość oferowanego dźwięku stoi na dość niskim poziomie, a jakby tego było mało, występuje sporo problemów technicznych.

Jeden z najpoważniejszych praktycznie uniemożliwia korzystanie ze sprzętu. Odcina bowiem dźwięk dokładnie po 110 sekundach, co w przypadku kosztującego 179 dolarów sprzętu jest niedopuszczalne. Nie pozwala to prowadzić dłuższych rozmów, ani słuchać muzyki. Na szczęście Google wypuściło właśnie aktualizację naprawiającą ten błąd, choć firma nie wyjaśniła dotąd co go powoduje.

Użytkownicy tych słuchawek muszą teraz mieć nadzieję, że poprawka nie spowoduje innych błędów, które ponownie będą przeszkadzały w ich eksploatacji. To wcale nie jest wykluczone, gdyż sprzęt oferowany przez Google słynie wręcz ze swej problematyczności. Wiele na ten temat mogą powiedzieć posiadacze smartfonów z rodziny Pixel.

Pixel Buds 2

Źródło

You may also like...