Vivo znowu przełamuje granice i wyznacza nowe standardy we wzornictwie smartfonów

Nowy smartfon Vivo może być wielką rewolucją. Firma pracuje nad tajemniczym modelem The Waterdrop, który już wzbudza ogromne zainteresowanie społeczności fanów.

Chińscy producenci smartfonów znacznie śmielej poczynają sobie na rynku urządzeń mobilnych. W odróżnieniu do dużych koncernów zdecydowanie chętniej wprowadza do swego sprzętu innowacje. A wiele wykorzystywanych przez nich rozwiązań jest niezwykle śmiałych.

Jedną z firm, która chętnie eksperymentuje z wzornictwem smartfonów jest Vivo, które ma już w swej ofercie kilka niezwykłych urządzeń. Jednym z najnowszych jest dwuekranowy model NEX Dual Display Edition, wprowadzony niedawno do sprzedaży. Jej najnowszy projekt może jednak po raz kolejny przekroczyć granicę wzornictwa sprzętu mobilnego i wyznaczyć nowe standardy.

Nowy projekt nosi roboczą nazwę The Waterdrop, a informuje o nim na swym Twtterze @Ice universe. Znane źródło przecieków opublikowało dwa zdjęcia nowego sprzętu, prezentujące bardzo niezwykłe urządzenie. Fotografie przedstawiają jedynie część obudowy, a widać na nich, że szkło całkowicie ją otacza. Nie są też widoczne żadne miejsca łączenia, które obecne są w typowych smartfonach.

Zdjęcie rodzi wiele pytań, ponieważ jeśli będzie to faktycznie sprzęt przypominający taflę gładkiego szkła, to gdzie podzieją się przyciski i sensory? Co w takim razie z kamerami, głośnikami oraz złączami? Niestety na odpowiedzi musimy trochę poczekać.

Nie wiemy kiedy producent zaprezentuje swój najnowszy projekt, ale możliwe, że uczyni to podczas targów MWC 2019.

The Waterdrop

The Waterdrop

Źródło: Twitter.com

You may also like...