Vivo V7 Plus smartfonem dla fanów selfie

Firma Vivo zapowiada swój kolejny smartfon. Model Vivo V7 Plus został zaprojektowany dla fanów selfie, a jego prezentacja odbędzie się już 7 września.

Chińska marka Vivo za kilkanaście dni zamierza zaprezentować światu swój najnowszy smartfon. Model Vivo V7 Plus, promowany jest jako sprzęt dla amatorów selfie. Producent zapewnia, że został wyposażony w podzespoły pozwalające wykonywać znakomite zdjęcia.

Smartfon posiada 5,5″ ekran Super AMOLED o rozdzielczości Full HD, który swą konstrukcją jest zbliżony do wyświetlacza Infinty Display znany z Samsungów. Nie będzie to jednak model flagowy. Otrzyma bowiem procesor Qualcomm Snapdragon 660, współpracujący z 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci użytkowej, którą można rzecz jasna rozszerzyć.

Parametry aparatów fotograficznych zainstalowanych w tym sprzęcie, na razie nie są jeszcze znane, Wiemy natomiast, że telefon dostanie baterię 3500 mAh, a systemem operacyjnym ma być Android 7.0 Nougat z firmą nakładką Funtouch OS 2.6.

Cena telefonu nie została jeszcze przez producenta ujawniona, podobnie jak data rozpoczęcia sprzedaży. Można jednak założyć, że Vivo V7 Plus będzie dostępny w sklepach w pierwszej połowie miesiąca.

Vivo V7 Plus

Źródło: Gsmarena.com

You may also like...