Vivo X5 zmienił nazwę na Vivo XPlay i pojawi się w maju

Na maj BBK zapowiedziało premierę swej najnowszej słuchawki o nazwie Vivo XPlay, którą jeszcze do niedawna znaliśmy pod nazwą Vivo X5. Cena nie należy jednak do szczególnie atrakcyjnych.

Vivo to obecnie najpopularniejszy producent smartfonów w Chinach, a jego produkty rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki. Szczególnie dużym powodzeniem cieszy się flagowy Vivo X1, przy którym iPhone 5 wygląda grubo, ponieważ chiński smartfon ma zaledwie 6,55 mm grubości.

X1 wkrótce zostanie zastąpiony modelem X1s obsługującym dwie karty SIM, ale w planach producenta jest już kolejny flagowy telefon. Jest nim Vivo X5, który na międzynarodowych rynkach oferowany będzie pod nazwą Vivo XPlay.

To 5-calowy smartfon na Androidzie, z ekranem Full HD. Jest to pierwszy na świecie bezramkowy telefon, a więc niemal całą przednią powierzchnię zajmuje w nim ekran. Ciekawy design (to co widzicie poniżej, to tylko render, nie zaś prawdziwe zdjęcie) to nie wszystko, wyposażenie także jest z najwyższej półki, a więc mamy w nim 4-rdzeniowy Mediatek MT6589, 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB ROM.

Vivo XPlay nie należy jednak do telefonów tanich. Jego cena wynosi aż 529 USD, czyli więcej niż Oppo Find 5. Jak na chiński smartfon to dość drogo i bardzo ciężko będzie mu znaleźć nabywców.

Źródło: Yahoo.jp

You may also like...