Vloggerka od zdrowego żywienia otruła się w czasie streamingu

Chińska vloggerka Zhang dająca porady na temat zdrowego żywienia, przypadkiem otruła się w czasie streamingu. Płukanie żołądka uratowało jej życie.

Popularność mediów społecznościowych, która znacznie wzrosła w ostatnich latach, daje wielu osobom szansę na zrobienie kariery. Jak grzyby po deszczu pojawiają się różni specjaliści od mody, makijażu, ćwiczeń fizycznych oraz zdrowego trybu życia, próbujący nam przekazać swe mądrości, choć bardzo często sami nie mają pojęcia co robią.

Przykładem takich pseudo specjalistów jest Zhang, chińska vloggerka dająca porady na temat zdrowego żywienia. Podczas streamingu na żywo, kobieta przypadkiem się otruła.

W czasie transmisji jadła roślinę przypominającą gigantyczny aloes. Niestety jej brak wiedzy sprawił, że nie miała pojęcia iż to co przeżuwa, to agawa amerykańska. To roślina wyglądająca podobnie do aloesu, lecz silnie trująca. Kobieta nadal spożywała na wizji zabójczą dla niej roślinę, rozpływając się w zachwytach nad jej smakiem.

Szybko zaczęła jednak odczuwać skutki spożycia trucizny i wyłączyła przekaz. Następnie popędziła do szpitala, gdzie przeprowadzono zabieg płukania żołądka. Lekarze twierdzą, że stan Zhang jest stabilny.

A nie jest to bynajmniej jedyna głupota popełniona przez ludzi, którzy chcą zdobyć sławę w mediach społecznościowych. Nie dalej jak kilka dni temu, dziewczyna zastrzeliła swego chłopaka podczas kręcenia filmu na YouTube.

Chcieli pokazać na wideo, że gruba książka powstrzyma pocisk wystrzelony z pistoletu. Zamiast jednak sprawdzić wcześniej jej wytrzymałość na przebicie, zrobili to w najgłupszy możliwy sposób. Chłopak przycisnął ją do piersi, a dziewczyna do niego strzeliła. Próba zaistnienia w sieci dla niego skończyła się utratą życia, a dla niej zapewne wieloletnim więzieniem.

porady na temat zdrowego żywienia

Źródło: Thenextweb.com

You may also like...