Najnowsza komórka Samsunga z topowym Snapdragonem

Samsung chce, by jego najnowszy telefon W2019 był bardzo mocnym sprzętem. Dlatego zamierza zamontować w nim procesor Snapdragon 845, zapewniający mu dużą wydajność.

Samsung produkuje nie tylko smartfony, gdyż w swej ofercie ma również telefony komórkowe z klapką. Są to jednak urządzenia, które w niczym nie przypominają sprzętu sprzed kilkudziesięciu lat. Obecne modele są nie tylko nowoczesne i doskonale wyposażone, ale również bardzo wydajne, dzięki topowym podzespołom.

Tak będzie również z następcą modelu W2018, który jest bardzo popularny na azjatyckich rynkach, w tym głównie w Chinach. Z najnowszych doniesień wynika bowiem, że W2019 zostanie wyposażony w topowy procesor Qualcomma, mianowicie Snapdragon 845. Ten układ spotykany jest w najdroższych smartfonach tej firmy, a teraz pojawi się w kolejnej generacji telefonu komórkowego z klapką.

Informację tę potwierdzają specjaliści z forum XDA, którzy pogrzebali nieco w kodzie źródłowym kernela Galaxy S9 ze Snapdragonem. Znaleźli tam odniesienie do roboczej nazwy Lykan. Tymczasem wcześniejsze doniesienia mówiły, iż W2019 jest rozwijany właśnie pod tą nazwą. Oczywiście obecność tego procesora nie powinna być aż tak dużym zaskoczeniem. Obecny model posiada w końcu Snapdragona 835, więc też nie jest sprzętem słabym.

Nie wiemy jednak kiedy nowy telefon zostanie oficjalnie zaprezentowany światu, ani też ile będzie kosztował.

W2019

Źródło: Xda-developers.com

You may also like...