WhatsApp przedłuża funkcję kasowania wiadomości

Najnowsza wersja komunikatora WhatsApp znacznie wydłuża czas dostępności funkcji kasowania wiadomości wysłanej przypadkiem. Zamiast 7 minut, można obecnie zrobić to w czasie aż godziny.

Czasem zdarza się nam wysłać do kogoś wiadomość, która trafiła do odbiorcy przez pomyłkę. Powodem takich sytuacji jest czasem roztargnienie, a innym razem nadmiar spożytego alkoholu dodającego odwagi by nawrzucać koledze lub szefowi, którego serdecznie nienawidzimy.. Ale faktem jest, że taka pomyłka może czasem mieć poważne skutki. Przydałoby się więc móc skasować wysłaną wiadomość.

Wiele komunikatorów oferuje taką opcję i posiada ją również popularna aplikacja WhatsApp. Funkcja została udostępniona użytkownikom w październiku ubiegłego roku i w ciągu siedmiu minut od wysyłki, pozwala taką wiadomość skasować. Jeśli więc odbiorca jej nie przeczyta, to nasza pomyłka nie wyjdzie na jaw.

Użytkownicy twierdzili jednak na forach, że czas jest zbyt krótki i sugerowali jego przedłużenie. Firma najwyraźniej wysłuchała opinii swych klientów, gdyż w najnowszej wersji aplikacji, opcja dostępna jest aż przez ponad godzinę. Dokładniej mówiąc, użytkownicy mają na to 98 minut i 16 sekund i w tym czasie mogą bez żadnych konsekwencji skasować wysłana wiadomość.

To dobra informacja, szczególnie dla osób, które nie chciałyby, aby o prowadzonych przez nich rozmowach dowiedziała się np. żona lub mąż.

WhatsApp

Źródło: Twitter.com

tr

You may also like...