Wyze rzuca wyzwanie producentom inteligentnych żarówek LED

Firma Wyze znana z produkcji kamer monitoringu wprowadza na rynek kolejny produkt. Są to inteligentne żarówki Wyze Bulb, które zachęcają do zakupu bardzo atrakcyjną ceną.

Modne ostatnio rozwiązania w kategorii inteligentnego domu, niewątpliwie bardzo ułatwiają nam życie. Żarówki, które możemy gasić za pomocą głosu, zamki sterowane smartfonem, czy też inteligentne systemy alarmowe są niezwykle przydatne. Problem w tym, że ich ceny nie należą do niskich.

Firma Wyze chce to zmienić i zapowiedziała właśnie nowy produkt o nazwie Wyze Bulb. Są to inteligentne żarówki, które mogą stanowić groźną konkurencję dla Philips Hue oraz innych modeli.

Ich największym atutem jest bowiem bardzo niska cena, która wynosi tylko 7,99 dolarów za sztukę. Natomiast 4-pak możemy nabyć za 29,99 dolarów. Tyle zwykle kosztują dobre żarówki LED, a tymczasem otrzymujemy ich inteligentną wersję o rozszerzonej funkcjonalności.

Wyze Bulb są żarówkami 9,5 W i stanowią odpowiednik 60 W standardowej żarówki, a dostarczają 800 lumenów światła. Nie posiadają wprawdzie funkcji zmiany koloru, ale za to możemy zmieniać temperaturę barwy w zakresie od 2700 K do 6500 K. To pierwsze to ciepłe białe światło idealne na wieczór, natomiast drugie to jasne dzienne światło, świetne np., do czytania lub nauki.

Można też ściemniać jasność żarówki za pomocą mobilnej aplikacji, a także ustawić grafik jej pracy. Jest to szczególnie przydatne, gdy zamierzamy wyjechać na wakacje. Wówczas żarówka będzie się włączać o określonych godzinach, co stworzy wrażenie, że dom nie jest pusty.

Żarówki komunikują się z naszą domową siecią, wykorzystując standard 2,4 GHz. Współpracują również z Alexą, więc możliwe jest sterowanie ich pracą za pomocą komend głosowy. A producent zapewnia, że ich żywotność wynosi aż 20 tys. godzin.

Wyze Bulb możemy zamówić w przedsprzedaży na stronie producenta. Do klientów trafią natomiast już w czerwcu.

Wyze Bulb

Źródło: Wyze.com

You may also like...