Xiaomi oferuje najszybszy i najbezpieczniejszy wideodzwonek

Xiaomi oferuje na Kickstarterze swój najnowszy wideodzwonek Xiaomi IMILAB Smart Video Doorbell. Producent twierdzi, że jest najbezpieczniejszy oraz najszybszy ze wszystkich dostępnych w sprzedaży.

Każdy z nas ma przy drzwiach do domu lub mieszkania dzwonek, który pozwala gościowi zaanonsować swe przybycie. Standardowe dzwonki są jednak przeżytkiem, gdyż obecnie dostępne są znacznie bardziej zaawansowane ich wersje, które nagrywają wideo, informują o zbliżającym się gościu, a nawet umożliwiają porozmawianie z nim.

Najnowszy wideodzwonek oferuje na Kickstarterze firma Xiaomi. Model nazywa się Xiaomi IMILAB Smart Video Doorbell i jak zapewnia producent, jest to najbezpieczniejszy oraz najszybszy dzwonek dostępny na rynku. Opóźnienie alarmów wynosi bowiem tylko 0,01 sekundy. Użytkownik otrzymuje je więc praktycznie w czasie rzeczywistym, co pozwala sprawniej zareagować na pojawienie się intruza.

Sprzęt wyposażono też w 4 MP kamerę z soczewką 6P i możliwością nagrywania w nocy, a także 150-stopniowym kącie widzenia. Dzięki temu dokładnie widzimy kto znajduje się przed naszym mieszkaniem.

Dzwonek posiada również sensor PIR oraz wbudowaną AI, która zapewnia wysoką dokładność wykrywania człowieka z odległości nawet 8 m od drzwi. Redukuje to liczbę fałszywych alarmów. Oprócz tego mamy również interkom umożliwiający zdalne porozmawianie z gościem, za pomocą urządzenia mobilnego. Jeśli natomiast nie chcemy z nim rozmawiać, dzwonek może wówczas odtworzyć wcześniej nagraną wiadomość. Dodatkowym atutem jest współpraca z Alexą i Google Assistant, więc funkcjami dzwonka możemy sterować za pomocą komend głosowych.

Xiaomi IMILAB Smart Video Doorbell jest oczywiście wodoodporny i może pracować w temperaturze od -20 do +50 stopni Celsjusza. Zainstalowana w nim bateria o pojemności 5200 mAh, wystarczy natomiast na około 6 miesięcy pracy.

Wideodzwonek w trakcie trwania kampanii, można zamówić na Kickstarterze w cenie 89 dolarów. Po zakończeniu przedsprzedaży, trzeba będzie zapłacić za niego 139 dolarów. Wysyłka do klientów rozpocznie się już w sierpniu.

wideodzwonek

Źródło

You may also like...