Xiaomi Pocophone F2 potwierdzone przez znak towarowy

Zarejestrowany przez Xiaomi znak towarowy potwierdza nowego smartfona Pocophone F2. Jego rynkowa premiera odbędzie się w tym roku, choć nie wiemy jeszcze dokładnie kiedy.

Parę dni temu pojawiły się plotki, że Xiaomi pracuje nad następcą popularnego modelu Pocophone F1. Zasugerował to niedawno Alvin Tse, szef globalnego oddziału chińskiej firmy, według którego smartfon miałby pojawić się w sklepach w 2020 roku.

Nie było to wprawdzie oficjalne potwierdzenie nadejścia nowego modelu, ale teraz wiemy już na pewno, że sprzęt powstaje. Potwierdził to bowiem wyciek dokumentów z rejestracji nowego znaku towarowego. Chińska firma oficjalnie zarejestrowała nazwę POCO F2. Oczywiście globalna nazwa telefonu będzie brzmiała Pocophone F2, natomiast krótszy jej wariant zarezerwowany jest m.in., dla Indii.

Oczywiście fanów marki z pewnością ciekawi specyfikacja nowego modelu. Poprzednik oferował całkiem niezłe wyposażenie za przystępną cenę, więc pozostaje mieć nadzieję, że nowy model również taki będzie.

Pocophone F2

Źródło

You may also like...