Xiaomi wprowadza na rynek dalmierz dla fanów sportu

Na platformie Xiaomi Youpin pojawił się nowy sprzęt dla golfistów. To laserowy dalmierz, który możemy wykorzystywać także do wielu innych zadań.

Należąca do Xiaomi platforma Youpin, wprowadza do sprzedaży kolejny nowoczesny gadżet, zaprojektowany dla fanów sportu. Produkt powstał z myślą o golfistach i jest to nowoczesny dalmierz laserowy, pozwalający z dużą dokładnością określić odległość od celu, np. kolejnego dołka.

Urządzenie o nazwie Mileseey Golf Laser Range Finder ma bardzo proste wzornictwo i kompaktowe rozmiary. Jego wymiary wynoszą 110 x 65 x 38 mm, dzięki czemu jest bardzo wygodne w transporcie. Produkt dysponuje laserowym dalmierzem określającym odległość od obiektu oraz specjalnym teleskopem z 6-krotnym powiększeniem obrazu. Potrafi dzięki temu określić odległość do 600 metrów, a margines błędu wynosi tylko 0,5 metra.

Jako, że jest to sprzęt opracowany głównie dla golfistów, posiada dodatkowo funkcję blokowania masztu flagowego. Pozwala to zablokować najbliższy cel dla pomiaru, a dodatkowo mamy kompensację trajektorii piłeczki golfowej.

Oprócz dystansu, może także wykryć prędkość poruszającego się obiektu. Wystarczy jedynie nakierować sprzęt na dany przedmiot, a następnie wcisnąć przycisk pomiaru. Wówczas teleskop wyświetli jego aktualną prędkość w czasie rzeczywistym. Dzięki temu urządzenie może przydać się podczas oglądania różnego rodzaju wyścigów, pozwalając ustalić prędkość pojazdów.

Gadżet kosztuje w przeliczeniu 225 zł, a można go zamówić bezpośrednio na tej stronie.

dalmierz

Źródło

You may also like...